Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30

πŸ“ Zoutelande, Zeeland

Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30
Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30 Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30 Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30 Appartement in het centrum van Zoutelande | Noordstraat 30
πŸ‘₯

Max. personen

4

πŸ›

Slaapkamers

2

⭐

Beoordeling

3.9/10

Omschrijving

Noordstraat 30 is een gezellig appartement voor 4 personen in het centrum van Zoutelande. Het prachtige strand ligt op loopafstand en het dorp biedt een ontspannen sfeer met leuke restaurants en winkels. Het appartement is gelijkvloers en huisdieren zijn welkom. Ideaal voor een ontspannen strandvakantie met het gezin of met vrienden.

Voorzieningen

πŸ“Ά WiFi
πŸ• Huisdier welkom
🚭 Niet roken
βœ“ Children's dinnerware
βœ“ Heating
βœ“ Suitable for infants (under 2 years)
βœ“ Bed linens
βœ“ Essentials
βœ“ Hot water
βœ“ TV
βœ“ Clothing storage

Locatie

Kaart: OpenStreetMap

Vanaf €160
βœ“ Controleer beschikbaarheid

Uw vakantiehuis aanbieden?

Bereik duizenden vakantiezoekers op ZeelandVakantiehuizen.nl. Particuliere verhuurders krijgen voorrang in de zoekresultaten voor slechts €50 per jaar.

Gratis aanmelden als verhuurder