Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1

πŸ“ Domburg, Zeeland

Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1
Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1 Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1 Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1 Tiny House in het centrum van Domburg | Kerkstraat 1
πŸ‘₯

Max. personen

2

πŸ›

Slaapkamers

1

⭐

Beoordeling

4.7/10

Omschrijving

Een prachtig tiny house in een rustig zijstraatje in het centrum van Domburg. Met een fantastisch uitzicht op de kerk van Domburg en gloednieuwe, hoogwaardige inrichting. Perfect voor een paar dagen weg of een hele vakantie voor twee. Hier vind je tijd voor jezelf, voor ontspanning en voor je vakantie - even weg van de drukte, terwijl de cafΓ©s en restaurants op een steenworp afstand liggen.

Voorzieningen

πŸ“Ά WiFi
🚭 Niet roken
βœ“ Towels provided
βœ“ Beach Front
βœ“ Hot water
βœ“ Wireless Internet
βœ“ Internet
βœ“ Bed linens
βœ“ First aid kit
βœ“ Kettle

Locatie

Kaart: OpenStreetMap

Vanaf €160
βœ“ Controleer beschikbaarheid

Uw vakantiehuis aanbieden?

Bereik duizenden vakantiezoekers op ZeelandVakantiehuizen.nl. Eigen verhuurders krijgen voorrang in de zoekresultaten voor slechts € 50,- per jaar excl. btw.

Aanmelden als verhuurder