Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3

πŸ“ Domburg, Zeeland

Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3
Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3 Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3 Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3 Appartement met studio in Domburg | Duinenburg 10- 2+3
πŸ‘₯

Max. personen

4

πŸ›

Slaapkamers

2

⭐

Beoordeling

4.5/10

Omschrijving

Duinenburg 10-2+3 is een luxe appartement met apart studio voor 4 personen, in het centrum van Domburg. Het strand is op loopafstand. Het studio heeft een eigen ingang en biedt extra privacy. De keuken is voorzien van onder andere een oven, magnetron, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster en kookgerei. Aan de eettafel is plek voor de hele groep. Er zijn twee slaapkamers en twee badkamers.

Voorzieningen

πŸ“Ά WiFi
πŸ• Huisdier welkom
🚭 Niet roken
βœ“ Garden or backyard
βœ“ Refrigerator
βœ“ Hangers
βœ“ Stove
βœ“ Bed linens
βœ“ Village
βœ“ Heating
βœ“ Suitable for children (2-12 years)

Locatie

Kaart: OpenStreetMap

Vanaf €250
βœ“ Controleer beschikbaarheid

Uw vakantiehuis aanbieden?

Bereik duizenden vakantiezoekers op ZeelandVakantiehuizen.nl. Eigen verhuurders krijgen voorrang in de zoekresultaten voor slechts € 50,- per jaar excl. btw.

Aanmelden als verhuurder